Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Partneři

maybebaby.jpg

Maybe BABY

O partnerovi

Koncept Maybebaby vznikl s lásky k dětem, designu a nábytku. Hledáme pro Vás krásné originální věci po celém světě a oslovujeme šikovné české výrobce, kteří nám vytváří kolekce na míru.
Zboží kompletujeme a ladíme tak, aby jste u nás mohli nakoupit vše potřebné do stylového pokojíčku, ušetřili čas a vytvořili dětem jejich originální pokojíčky snů. Inspirovali jsme se skandinávským stylem, většina výrobků je z kvalitního dřeva nebo bavlny a máme je pro Vás skladem, takže je můžete mít ihned doma. Při výběru zboží dbáme nejenom na jeho design, ale především bezpečnost a kvalitu. 

O produktu

Pro všechny maminky sportovců přinášíme exkluzivní dárek v podobě 15% slevy na nákup na e-shopu po dobu celého měsíce září 2018. Proto neváhejte využít tuto nabídku a udělejte raodst svým ratolestem.

Slevu uplatníte zadáním kódu: CAFHbaby

foul_logo-600x600.png

FOULCZ sro.

O partnerovi

O Foulcz nám řekli sami zakladatelé této firmy: „Z vlastních zkušeností jsme věděli, že plno kluků trápí problém s nepohodlnými chrániči, které jsou těžké, velké a vůbec nesedí na noze. Spousta kluků hraje s karimatkou, vložkou od bot, nebo s chrániči z 1. třídy, protože jim ty klasické vůbec nesedí. Proto jsme chtěli vytvořit chrániče, které nebudou při hře vůbec zavazet, ale i tak nohu dostatečně ochrání. K ohebným chráničům jsme ještě přidali možnost individuálního potisku a naprosto unikátní chrániče byly na světě.“

 

O produktu

Registrovaní členové ČAFH mají jedinečnou možnost na základě uzavřené spolupráce mezi ČAFH a FOUL sro. koupit chrániče se slevou 20%.

Stačí navštívit eshop www.foul.cz a zadat slevový kód: ČAFH ( přes databázi ČAFH bude zkontrolováno, zda jsi člen asociace )Poté si můžete sami sestavit svůj set a objednávka Vám přijde až domů. 

Chránič bez potisku: běžná cena 690,-  se slevovým kódem ČAFH 552,-
Chránič s potiskem: běžná cena 1490,- se slevovým kódem ČAFH 1192,-

umbro.jpg

UMBRO CZ & SK

O partnerovi

Umbro je britská společnost sídlící v Cheadle (Velký Manchester). Společnost se zabývá výrobou sportovního oblečení a obuvi. Založena byla v roce 1924 bratry Haroldem a Wallacem Humphreysovými ve Wilmslow, Cheshire jako Humphreys Brothers. Malá firma zabývající se především krejčovskými výrobky a výplety tenisových raket rychle rostla a začala se zabývat sportovním oblečením, hlavně pro četné anglické fotbalové týmy. V období války firma vyráběla výstroj pro vojáky a tím si stále udržovala svůj provoz. Po válce už firma nese dnešní název Umbro, která začala produkovat sportovní oblečení do celého světa. V roce 2007 firmu přebírá americká společnost Nike. Bylo to v roce 2008 a v roce 2012 ji Nike Inc. prodala skupině Iconix Brand Group za 225 milionů dolarů (cca 4,3 mld. Kč)

zdroj: wikipedie

O produktu

Registrovaní členové ČAFH mají jedinečnou možnost na základě uzavřené spolupráce mezi ČAFH a UMBRO koupit nejnovější modely kopaček za skvělé ceny.

Leva ve výši 30% z maloobchodní ceny. Stačí navštívit eshop www.umbro.cz a zadat slevový kód: ČAFH ( přes databázi ČAFH bude zkontrolováno, zda jsi člen asociace ). Poté můžete vybírat z modelů kopaček za skvělé ceny:

Model Medusae II za cenu 3 799,- Kč

Model Velocita3 za cenu 3 499,- Kč

Model UX Acurro za cenu 3 499,- Kč

Sledujte sociální sítě UMBRO CZ & SK 

SF-a-ČAFH1.jpg

SportFotbal

O partnerovi

Nabízíme veškeré fotbalové potřeby a futsalové vybavení pro kluby i jednotlivce. Jsme autorizovanými prodejci značek adidas, Nike Puma, Reusch, Uhlsport, Umbro a další. Jsme specialisté na kompletní fotbalový sortiment a v naší široké nabídce si vybere opravdu každý. Disponujeme širokým sortimentem zboží pro amatérské sportovce i fotbalové profesionály. 

O produktu

Členi ČAFH mají zvýhodněné ceny na všechen sortiment. Stačí zajít do jejich kamenného obchodu, kde se nahlásíte jako člen ČAFH ( Sport fotbal překontoluje v databázi ) a personál se Vám velmi rád bude věnovat a nabídne Vám širokou nabídku od kopaček až po oblečení. 

Bernhardt-Logo.jpg

Bernhartd

O partnerovi

Značka BERNHARDT Made to Measure klade důraz na spojení tradice, kvality, elegance a exkluzivity. V duchu těchto hodnot jsou koncipovány také služby zákazníkům. Salony Bernhardt jsou speciálně navrženy tak, aby v sobě spojovali dlouholetou tradici a zkušenosti, kvalitu použitých materiálů a jemnou eleganci krejčovského umění.

Přijďte načerpat příjemnou atmosféru a objevte výjimečnost oděvů na míru. Na vaši návštěvu se těší precizně vyškolený tým, který vám nejen odborně poradí, ale také nabídne profesionální servis a očekávanou péči.

 

O produktu

Speciální nabídka pro naše členy:

 

Akce BERNHARDT

lisak_2014_hlava.jpg

Smarty Drink

O partnerovi

Proč Smarty vznikl?

V dnešní zrychlené době, kdy je na nás vytvářen enormní tlak a přibývá stresujících situací je zde Smarty, aby nám pomohl na chvíli zpomalit, dát si pauzu a relaxovat. Díky přírodním surovinám, které Smarty používá, pomáhá odbourávat stres a uvolňuje. Se Smartym zvládáme těžké situace bez alkoholu, energeťáků a dalších krátkodobých stimulantů plných chemie, které ani nepokrývají celou řadu negativních efektů únavy a frustrace. Smarty se oficiálně řadí mezi funkční nápoje, ale my raději používáme „Chytrý nápoj proti stresu“.

Kdo pije Smarty DRINK?

Smartyho pijí všichni, kdo se rádi baví bez alkoholu a jiných nakopáváků, protože si chtějí zachovat čistou hlavu. Hodí se k pohodovému posezení s přáteli, nebo k povzbuzení při stresových situacích, když potřebujeme využít psychické a fyzické síly, ale zároveň zůstat v klidu a uvolnění. Smarty je také ideálním krokem do nového dne, což máme dlouhodobě ověřeno.

 

Proč není nápoj Smarty energy drinkem?

Smarty není na rozdíl od většiny energetických nápojů založen výhradně na látkách stimulujících, navozujících zpravidla jen krátkodobý́ efekt vzestupu psychické a fyzické výkonnosti. Smarty tyto látky unikátně a synergicky kombinuje s látkami navozujícími relaxaci. Vychází z poznání, že dosažení skutečné optimální psychické i fyzické výkonnosti je možné jen při snížení intenzity stresu, pocitu pohody, zlepšení koordinace a koncentrace. Smarty je zcela novým typem funkčního chytrého nápoje! Zažijte to na vlastní kůži!

UCBk_3D-300x84.jpg

Speciální nabídka zvýhodněných bankovních produktů UniCredit Bank

O partnerovi

UniCredit Bank Czech Republic, a.s. zahájila svoji činnost na českém trhu 5. listopadu 2007. Vznikla integrací dvou dosud samostatně působících úspěšných bankovních domů HVB Bank a Živnostenské banky.

Kompletní nabídku naleznete na:
http://www.unicreditbank.cz/zsk

Kód: B25242
Heslo: cafh0

UniCredit Bank Czech Republic, a.s. je silnou a rychle se rozvíjející bankou, která nabízí širokou škálu kvalitních produktů pro firemní zákazníky i privátní klientelu. Je jednou z nejsilnějších bank na trhu v oblasti projektového, strukturovaného a syndikovaného financování Corporate Finance. Mimořádně silnou pozici si banka rovněž vybudovala v oblasti akvizičního financování a také se řadí na první příčku ve financování komerčních nemovitostí.

Zákazníci UniCredit Bank mají, mimo jiné, možnost využívat nabídku služeb pro financování projektů ze strukturálních fondů EU nabízených prostřednictvím Evropského kompetenčního centra UniCredit Bank.

V oblasti služeb pro privátní klientelu je UniCredit Bank významným hráčem na trhu privátního bankovnictví, cenných papírů, kreditních karet a hypoték a velmi dobře si vede také v oblasti služeb pro zákazníky působících v oborech svobodných povolání (lékaři, soudci, advokáti, notáři apod.) Klientům těchto profesí se věnuje Kompetenční centrum pro svobodná povolání.

O produktu
 • zdarma vyřídíme veškerou administrativu spojenou s převodem účtu
 • možnost vedení vybraných osobních kont zcela zdarma
 • poskytnutí hypotéky zdarma s bezkonkurenční úrokovou sazbou – aktuálně od 2,20 % p. a.
 • zdarma všechny výběry z bankomatů UniCredit Group v ČR a v zahraničí
 • zvýhodněné podmínky u spotřebitelských úvěrů
 • poskytnutí a vedení kontokorentu v rámci vybraných kont
 • v případě zájmu zajistíme návštěvu bankéře UniCredit Bank přímo u Vás na pracovišti, Kompletní nabídku naleznete na:
  www.unicreditbank.cz/zsk
  Kód: B25242
  Heslo: cafh0
FIFpro mapa

Facebook

Instagram