Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Zimní fotbalový kemp ČAFH začíná UŽ ZA 5 TÝDNŮ!

Milan-Baros-Marketa-Haindlova-Dominik-Rodinger-and-Vladimir-Smicer.jpg
25.12.2014

Skončila vaše smlouva současně s ukončením podzimní sezóny? Řekli vám v klubu, že pro vás v zimní přípravě nezbývá místo? Nebo se vracíte po dlouhodobém zranění? Zúčastněte se desetidenního zimního tréninkového kempu, který pro vás otevírá Česká asociace fotbalových hráčů.  

Letošní zimní tréninkový kemp ČAFH se bude konat od 5. do 15. ledna 2015 v Praze. Je určen především hráčům první a druhé ligy, kteří v danou chvíli nebudou mít uzavřenou smlouvu s klubem. Současně je šancí pro hráče 3. ligy, aby si vykopali smlouvu ve vyšší soutěži.

Příprava pod vedením zkušeného trenéra Vernera Ličky bude probíhat dvoufázově, tak, jako kdyby byli hráči v oddílové přípravě, v případě špatného počasí je domluvená hala. Mimopražský hráčům je k dispozici ubytování v jednom z pražských hotelů za 350 korun za noc, veškeré další poskytované služby, v rámci kempu, včetně výstroje, jsou samozřejmě zdarma.

Bližší informace vám poskytne sportovní manažer ČAFH Dominik Rodinger, právní otázky s vámi vyřeší generální sekretář ČAFH Lucie Hlavová.