Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Zbyněk Vodráček se domluvil se Sokolovem na ukončení smlouvy.

CIG651be2_133820_1535636.jpg
11.08.2017

S fotbalem začínal Zbyněk Vondřáček v šesti letech v Pečkách (okres Kolín), odkud pochází. Ve třinácti šel hrát žákovskou ligu do Čáslavi a po půl sezoně si jej vytáhla Mladá Boleslav. Tam byl čtyři roky a v šestnácti to zkoušel v druholigovém boleslavském mužstvu, které trénoval Jiří Plíšek a ten jej vytáhl do Slavie Praha. Rok a půl byl na hostování ve Varnsdorfu, v létě 2007 se objevil ve Varech a od roku 2011 byl hráče Baníku Sokolov. Nyní se po dlouhých sedmi letech vrací zpět do Karlových Varů. 

„ Obrátil sem se na lidi z ĆAFH, protože sem měl ještě na rok smlouvu a v Baníku mi řekli, že o mě již nemají zájem. Nejdříve jsem se snažil vše vyřešit sám, ale ke schodě nedošlo. Zvedl sem tedy telefon a zavolal Dominikovi, který se spojil s vedením klubu Sokolova a vše vyřešil k mé spokojenosti. Moc děkuji ČAFH za skvělou práci. Velmi si jejich práce vážím. “ řekl Zbyněk Vondráček. 

Rychle jednání nám potvdil i sám sportovní ředitel ČAFH Dominik Rodinger. „ Musím poděkovat řediteli klubu panu Mgr. Tomáši Provazníkovi za velmi profesionální jednání. Domluvili jsem se běhěm deseti minut. Jsem rád, že obě strany našli společnou řeč a tím pádem jsou všichni spokojení. Naše práce je chránit hráče a toto je cesta, kterou jdeme od samého začátku. Ještě jednou děkuji vedení klubu Sokolova za jejich přístup a profesionalitu. “ dodal Dominik Rodinger

foto: Idnes CZ