Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Verner Lička hlavním trenérem kempu ČAFH

Screenshot 2017-06-09 16.10.26.png
09.06.2017

S velkou radostí oznamujeme, že Verner Lička bude opět hlavním trenérem na Letním kempu ČAFH. Lička ještě jako hráč vyhrál v roce 1980 zlatou medaili na olympiádě v Moskvě a na mistrovství Evropy ve stejném roce obsadil skvělé třetí místo. Současně je s Baníkem Ostrava trojnásobným mistrem Československa.
Jako trenér byl asistentem úspěšného stříbrného výběru České republiky na mistrovství Evropy v Anglii 1996 a z roku 2005 má polský titul s Wislou Krakov. Kromě Letního kempu ČAFH povede Verner i výběr ČAFH na turnaji hráčů FIFPro.

Angažovanost Vernera Lička ukazuje těsné provázání hráčské asociace ČAFH s dalšími oficiálními organizacemi v českém fotbalovém prostředí. Dokládá to i podepsané memorandum o vzájemné spolupráci a podpoře mezi Českou asociací fotbalových hráčů a Unií českých fotbalových trenérů (UČFT).

„Jsem rád, že se Verner Lička vrací. Je pro mě jednou z největších person trenérského řemesla u nás a jeho účast je jen skvělým potvrzením dlouhodobé spolupráce,“ říká Dominik Rodinger z ČAFH. Zároveň doplňuje informace pro hráče, kteří o účasti na kempu uvažují: „Protože se kemp už pomalu zaplňuje, měli by zájemci dávat vědět, že dorazí. Nabízíme totiž velkou šanci i pro hráče z ČFL či juniorky. Platí, že minimální podmínkou je hraní divize v poslední sezóně.“

„Rád také prozradím, že realizační tým Vernera Ličky doplní asistenti Jiří Novotný, Marcel Lička a Jaromír Blažek. Na kondici hráčů se chystá dohlížet Lukáš Stránský a hlavní fyzioterapeutem bude Filip Hrdlička,“ dodává Dominik Rodinger z ČAFH.