Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Pořádáme Fotbalový kemp hráčů bez smluv 2014

Česká asociace fotbalových hráčů (ČAFH) pořádá letní tréninkový kemp pro všechny profesionální fotbalisty z první a druhé ligy, kteří nemají angažmá, hledají nový klub nebo se nemohou připravovat se svým týmem na nadcházející sezónu.

 

Hráčské asociace ve vyspělých evropských i jiných zemích tradičně pořádají soustředění pro hráče bez angažmá, aby jim umožnily přípravu na další sezonu, a jsme velice rádi, že nyní v létě navážeme na lednové soustředění ČAFH,“ uvedla předsedkyně ČAFH Markéta Haindlová.

Přípravu povede Lička

Hráčský kemp se bude konat od 23. června do 4. července v areálu pražského fotbalového klubu ČAFC Praha a hlavním fotbalovým trenérem desetidenní přípravy bude Verner Lička, bývalý kouč Baníku Ostrava, polského celku Wisla Krakow nebo české reprezentace do 21 let. O kondiční přípravu hráčů se bude starat profesionální kondiční trenér Lukáš Stránský, který připravuje například hokejisty Tomáše Hertla, Vladimíra Sobotku, Romana Červenku.

Chceme poskytnout hráčům minimálně stejný servis, jako by absolvovali přípravu v klubu, a byli kondičně připraveni tak, aby v případě zájmu nějakého klubu mohli přímo naskočit do zápasového zatížení,” řekl trenér Verner Lička. Hráči budou mít i speciální kondiční trénink, kde budou seznámeni s novými způsoby tréninku, který jim ukáže, jak vylepšovat kondici, pečovat o své tělo a zůstat zdravý,” dodal kondiční trenér Lukáš Stránský.

O hráčský kemp se zasazoval také člen výkonného výboru ČAFH Vladimír Šmicer“Jsem moc rád, že se kemp připravil. Myslím, že to je pro všechny hráče skvělá příležitost, jak se v letním přestupovém období připravit na další sezónu pod profesionálním vedením.

Fotbalový kemp pro hráče bez smluv je pro členy ČAFH zcela zdarma. Kromě profesionální přípravy na účastníky kempu čeká tréninkové vybavení, pravidelný pitný režim a k ruce budou mít vlastního kustoda a maséra.

Právní pomoc a konzultace na místě

Hráči, kteří se kempu zúčastní, budou mít na místě možnost využít služeb hráčské asociace. Vedení ČAFH bude po celou dobu přípravy k dispozici pro konzultace a právní pomoc všem, kteří takové služby potřebují aktuální využít. Všichni hráči pak obdrží aktuální informace a novinky o asociaci.

 

FOTBALOVÝ KEMP HRÁČŮ BEZ SMLUV 2014

Pro profesionální hráče 1. a 2. ligy

KDY:

23.6. – 4.7.2014

KDE:

Areál ČAFC Praha

K vodě 3186/2, Praha Záběhlice, 106 00

CENA:

Členové ČAFH ZDARMA

Registrace: http://bit.ly/registraceCAFH

 

 

Kontaktní osoba:

Dominik Rodinger

Sportovní manažer ČAFH

+420 608 137 244

dominik@milujemfotbal.cz