Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Nenechte si ujít přednášku prof. Bernasconiho (rozhodce CAS) 1.12. na PF UK

logo-CAS.jpg
25.12.2014

Na pozvání ČAFH přijede do Prahy významná návštěva – prof. Michele Bernasconi, který bude mít v pondělí 1.12.2014 přednášku na Právnické fakultě Univerzity Karlovy na téma nejnovější judikatury mezinárodního Rozhodčího soudu pro sport (CAS).

Michele Bernasconi LL.M., je švýcarský advokát se zaměřením na sportovní, mediální, energetické, telekomunikační a IT právo. Vyučuje mezinárodní sportovní právo na univerzitě v Curychu a na ISDE (Instituto Superior de Derecho y Economía) v Madridu. Bernasconi se v roce 2013 umístil v první desítce nejváženějších světových osobností v oblasti práva vyhlašovaném v publikaci Who’s Who. Je – mimo jiné – členem Výkonného výboru Švýcarské tenisové federace, viceprezidentem Nadace sv. Vincenta nebo prezidentem Asociace Švýcarského sportovního práva (Association Suisse de Droit du Sport). Hovoří anglicky, francouzsky, německy a italsky.

Přednáška se uskuteční dne 1.12.2014 od 18:00 do 19:30 hod v místnosti č. 220 na Právnické fakultě Univerzity Karlovy (nám. Curieových 7, Praha 1), v anglickém jazyce.