Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Luboš Kalouda mezi těmi, kdo podpořili ČAFH

Záložník Luboš Kalouda stejně jako mnozí další na svém facebookovém profilu podpořil Českou asociaci fotbalových hráčů a její současné vedení v čele s Markétou Haindlovou.

Chci se přidat a podpořit celou Českou asociaci fotbalových hráčů, konkrétně Markétu Haindlovou, Lucii Hlavovou a Dominika Rodingera, mate moji velkou podporu a moc si vážím všeho, co pro mně děláte. Myslím, že takových lidí bychom si měli vážit a ne jít proti nim. Moc vám třem děkuji,” uvedl Luboš Kalouda na svém profilu.

Děkuji za všechny zprávy, vzkazy, podporu a hlavně za to, že jste se neptali a veřili a snad budete veřit dál, nevzdám to,” poděkovala za podporu předsedkyně ČAFH.

Sedmadvacetiletý fotbalista Luboš Kalouda v průběhu jarní sezony pro řešení sporu s klubem využil svého členství a spolupráce s Českou asociací fotbalových hráčů. Při jednáních ho zastupovala právě předsedkyně ČAFH Markéta Haindlová.

Luboš Kalouda je odchovancem Zbrojovky Brno, působil v zahraničních klubech CSKA Moskva, Astrachani a PFK Oleksandria. Působil v mládežnických reprezentacích ČR od U18 až po U21. Získal stříbrnou medaili na mistrovství světa U20 v roce 2007.