Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Letní tréninkový kemp ČAFH 2019 začal!

PHOTO-2019-06-26-12-06-52.jpg
26.06.2019

Dnešním dnem odstartoval na hřišti v Odoleně Vodě tradiční letní kemp pro hráče bez angažmá organizovaný pod hlavičkou České asociace fotbalových hráčů za přispění Světové hráčské unie FIFPro a my Vám přinášíme fotogalerii z prvního tréninku.

Realizační tým letošního kempu vede jako hlavní trenér David Střihavka, který aktuálně působí coby mládežnický kouč v klubu SK Slavia Praha. Bývalý ligový útočník bude mít navíc k ruce 3 asistenty, a to Zdeňka Koukala, který naposledy působil v Příbrami, sportovního ředitele ČAFH Pavla Haška a Tomáše Josla, který se bude starat především o kondiční přípravu hráčů.

Týdenní tréninkový kemp vyvrcholí dvoudenním mezinárodním turnajem FIFPro, který hráče čeká v Rakousku. Kromě našeho týmu a domácích Rakušanů přijaly pozvánku také výběry z Maďarska a Slovenska.

Níže naleznete aktuální složení kádru pro tréninkový kemp. Jeho podoba se ale bude v nadcházejících dnech ještě pravděpodobně měnit a to v závislosti na tom, jak se bude hráčům dařit v hledání angažmá.