Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Tým ČAFH si zastřílel proti juniorce Dukly

upraveny_zapas.jpg
14.01.2015

Účastníci zimního tréninkového kempu, který pořádá Česká asociace fotbalových hráčů společně s Unií trenérů, sehráli ve středu 14. ledna odpoledne modelové utkání s juniorkou Dukly Praha.

V modelovém utkání, které se z původních 2x30 minut protáhlo na žádost trenérů na 2x40 minut, plejeři v dresech ČAFH soupeře doslova přejeli. A to přesto, že na lavičce chyběl trenér Verner Lička. 

"Trenér mi volal ráno v 7:30, že má chřipku a není schopen vstát z postele. Zkoušel jsem volat trenéra Vrbu, ale ten mi to nezvedal, Mourinho by to bral, ale prý tam mají mlhu a nemohl tudíž přiletět. Tak jsme to ve výsledku museli vzít já s Lukášem Stránským," vysvětlil s úsměvem situaci sportovní manažer ČAFH, Dominik Rodinger, který na kempu funguje také jako trenér brankářů. Roli hlavního trenéra si vyzkoušel poprvé v životě. 

"Důležité je, že se nikdo nezranil, diváci a manažeři mohli vidět krásné akce. Můžeme s klidem říci, že utkání splnilo účel", dodal Rodinger. 

Dvouciferné vítězství domácích (nejlepším střelcem byl autor hattricku Zdeněk Koukal) sledovalo v areálu ČAFC Praha zhruba 27 neplatících diváků, většinou fotbalových manažerů a hráčských agentů.

Na závěr chceme poděkovat Dukle Praha za vstřícnost při organizaci zápasu.