Česká asociace fotbalových hráčů

Česká asociace fotbalových hráčů
Více o FIFPro Hledáme angažmá

Darida, Mazuch a Portugalská hráčská asociace podporují ČAFH

all-star-team.jpg
25.12.2014

Hlasů, podporujících Českou asociaci fotbalových hráčů, stále přibývá. Mezi posledními, kteří veřejně vyjádřili fungování a vedení asociace podporu jsou například čeští fotbaloví reprezentanti.

 

Vladimír Darida

 „Jsem velmi rád, že taková asociace funguje i u nás, protože v Německu je to velmi silná organizace a vím, že jejich práce využívá spousta hráčů. Proto podporuji práci české hráčské asociace a jsem strašně rád, že jsme v úzkém kontaktu, i když hraji v Německu. Prakticky každý měsíc dostávám email o nových informacích a osobně mluvím se sportovním manažerem Dominikem Rodingerem.“

 

Ondřej Mazuch

 „Jsem moc rád, že se za námi stavil Dominik Rodinger a řekl nám další důležité informace ohledně fungování hráčské asociace a plánů do budoucna. I když hraji v Dněpropetrovsku, tak sleduji dění v českém fotbale a plně podporuji práci lidí v asociaci. Nikdy nevím, kdy budu jejich služby potřebovat.“

 

Podporu vedení ČAFH vyjádřila také Portugalská hráčská asociace.

 

“Personally and on behalf of the Portuguese Players Association I can say that I know Marcheta since she became the representative of the Czech Republic Players Association in FIFPro (Internacional Football Payers Association).

I have a good opinion about her namely on the defense of the players and on developing the Players Union on the National level. In my opinion because of that work FIFPro organize the Congress in Prague.  I was present and she and Lucie always act with respect and honestly promoting players, football and the country.”